archiwistyka
Google uzp.pl
AKTUALNOŚCI
PROGRAM KOMPUTEROWY PZP

Firma ARISCO istnieje na rynku informatycznym od 1989 roku. Jesteśmy czołowym producentem oraz dostawcą kompleksowego oprogramowania komputerowego dla Domów Pomocy Społecznej.

Dzięki wieloletniej praktyce i doświadczeniu w kontaktach z Klientami, stworzyliśmy oprogramowanie doskonale przystosowane do potrzeb jednostek budżetowych, które stanowią dominującą większość spośród naszych Klientów.

Podstawowym celem przyświecającym nam przy tworzeniu oprogramowania jest dążenie do opracowywania profesjonalnych rozwiązań w pełni dostosowanych do wymogów stawianych przez ustawodawcę. Jednocześnie, duży nacisk kładziony na przejrzystość i prostotę obsługi naszych systemów w sposób bezpośredni wpływa na decyzję o zakupie oprogramowania firmy ARISCO.

Stale rosnące zapotrzebowanie na oferowane przez nas oprogramowanie spowodowało dynamiczny rozwój ARISCO, a co za tym idzie zwiększyło naszą ofertę. Dzięki temu nasza firma w sposób znaczący zaznaczyła swoją pozycję na rynku usług informatycznych.

Dowodem naszej dobrej pozycji na rynku usług informatycznych jest stale powiększająca się liczba zadowolonych Klientów. Istniejący od początku naszej działalności system Karty Stałego Klienta (związany z aktualizacją oprogramowania) świadczy o profesjonalnym podejściu do kontaktu z Klientem i daje gwarancje zadowolenia z pracy na naszych systemach. W ramach tego systemu każdy użytkownik oprogramowania ARISCO ma prawo do bezpłatnych aktualizacji programów oraz stałej pomocy technicznej - telefonicznej i za pośrednictwem Internetu.

FIRMY
ARISCO

Firma ARISCO istnieje na rynku informatycznym od 1989 roku. Jesteśmy czołowym producentem oraz dostawcą kompleksowego oprogramowania komputerowego dla Domów Pomocy Społecznej. Dzięki...


PRODUKTY I USŁUGI
Arisco Sp. z o.o. Biuro: ul. Nawrot 114, Łódź